O čaroději ze sídliště

Do paneláku na sídlišti se přistěhoval nový kluk Jakub. Protože byl nový, neměl tady kamarády. Kluci a holky se mu smáli, protože byl malý a nechtěli jej přijmout mezi sebe do party. Jednou jejich škola pořádala besídku.

Všichni ze třídy 3. B., kde Jakub chodil, chtěli být nejlepší. Nikdo však nevěděl, jaký program sestavit. Cokoliv vymysleli, už na předešlých besídkách bylo. Až se Jakub osmělil, že umí pár kouzelnických triků. Zpočátku jeho spolužáci vůbec nechtěli, ať se besídky účastní, ale jakmile uviděli, co všechno dokáže, změnili svůj názor. Na besídce se Jakubovo číslo velmi líbilo a žáci 3. B. se svým vystoupením zvítězili. Všichni byli zvědaví, odkud to všechno umí.

Jakub se jim svěřil, že jej triky naučil jeho dědeček, který vystupoval v cirkuse a projel s ním pěkný kus světa. Na svých cestách pochytil hodně kousků od dalších kejklířů. Své umění předal Jakubovi. Kluci a holky chtěli, aby je něco z toho také naučil a Jakub souhlasil.

Po škole se scházeli a on učil své spolužáky různým trikům. Za chvíli uměli takřka všechny. Pouze jeden si Jakub nechal pro sebe. Díky tomu získal nové kamarády a stal se ve škole oblíbený.

4.5/5 - (10 votes)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..