První verze pohádky na Pohádkozemi, nová je zde → Žili kdysi v malé chaloupce, na kraji vsi, až u lesa, dědeček a babička. Jednou ráno dostal dědeček chuť na koblihy. A tak šel za babičkou a poprosil ji: „Babičko, prosím tě, usmaž mi dnes k snídani koblížek. Dostal jsem na něj velikou chuť.” A babička se dala do přípravy koblížka.
Pokračování pohádky pro členy Pohádkozemě
39 Kč/měsíc nebo 390 Kč/rok
- Web bez reklam
- Náskok – nové pohádky čteš dřív než ostatní
- 50+ exkluzivních pohádek jen pro členy, každý týden 3 nové







